رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

شنیده میشود که طی روزهای گذشته رییس اداره ثبت احوال شهرستان اندیمشک به طور تعجب برانگیزی عزل گردیده است ، و یک فرد غیر بومی بجای وی منصوب گردید. این تغییر در حالی صورت گرفت که یک مسوول سیاسی ارشد درخواست کاری را از رییس ثبت احوال داشته که این درخواست می بایست طبق روال […]

شنیده میشود که طی روزهای گذشته رییس اداره ثبت احوال شهرستان اندیمشک به طور تعجب برانگیزی عزل گردیده است ، و یک فرد غیر بومی بجای وی منصوب گردید.

این تغییر در حالی صورت گرفت که یک مسوول سیاسی ارشد درخواست کاری را از رییس ثبت احوال داشته که این درخواست می بایست طبق روال کاری و از مجاری قانونی انجام گردد.لذا رییس ثبت احوال حاضر به انجام آن کار نشده که این باعث شده آن فرد سیاسی با فشار آوردن به مدیر کل اداره مربوطه آن فرد را از سمت خود عزل نماید.

برخی از صاحب نظران سیاسی بر ای باورند که این قضیه حتما پشت صحنه هایی دارد. بدلیل اینکه رئیس اداره ثبت احوال طبق قانون به عنوان عضو ثابت و موثر هئیت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی  میباشد. که قرار است از این افراد بر علیه برخی کاندیداهای احتمالی و اقدامات دیگر از جمله …. استفاده شود.

لذا از دستگاه امنیتی و مسئولین زیربط انتظار می رود ضمن هوشیاری با پیگیری های مجدانه خود دلایل اصلی و پشت پرده این موضوع را مشخص نمایند تا از اقدامات و تخلفات احتمالی پیشگیری شود.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار