رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

افتتاح استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی شهدای کارگر اندیمشک با حضور رئیس کمیسیون انرژی مجلس و وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی و نیز استاندار خوزستان همزمان با دهه ی پیروزی انقلاب اسلامی، در واقع رونمایی از مدیریت انقلابی و جهادی در شهرستان بود. چرا که در یک هفته ی گذشته مسئولین اجرایی شهر با […]

افتتاح استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی شهدای کارگر اندیمشک با حضور رئیس کمیسیون انرژی مجلس و وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی و نیز استاندار خوزستان همزمان با دهه ی پیروزی انقلاب اسلامی، در واقع رونمایی از مدیریت انقلابی و جهادی در شهرستان بود. چرا که در یک هفته ی گذشته مسئولین اجرایی شهر با نظارت فرماندار در این مجموعه مستقر شده و تمامی کمی و کاستی ها را جهت بهره برداری از آن برطرف نمودند.

طرحی که چهارسال در حالت سکون و خموشی رها شده بود با اعلام حضور وزیر کار در اندیمشک، تمامی آنچه که در این بازه ی زمانی بایست صورت می گرفت و با قصور تمام به ورطه ی فراموشی سپرده شده بود در کمتر از یک هفته با تلاش شبانه روزی به نتیجه انجامید که چندین  پیامد را به همراه داشت :

۱- پایبندی مسئولین جمهوری اسلامی به عهد و پیمان خود با مردم و تبعیت از فرمان امام راحل در خصوص توجه به مناطق محروم و حاشیه نشین.

۲- صحه گذاشتن بر عملکرد سازنده و مثبت ماه های اخیر خدمتگزاران مردم در شهرستان و ارائه تعریفی جدید از مدیریت استراتژیک برای اتمام پروژه های نیمه تمام.

۳- داشتن نگاه ویژه به مناطق محروم و حاشیه نشین و توزیع عادلانه ی امکانات بین محلات مختلف شهر

۴- بالا رفتن سرانه ی ورزشی اندیمشک که ان شاءالله با تکمیل پروژه های دیگر همچون استخر آموزش و پرورش و مجموعه کوی شهدا بیش از گذشته مبیّن اهتمام نماینده ی محترم مردم در مجلس و دیگر مسئولان شهرستان به امور جوانان خواهد بود.

۵- بازگشایی چنین مراکزی برای شهرستان و کشور ، در آینده منجر به پرورش قهرمانانی در ورزش های آبی همچون شنا، شیرجه و واتر پلو خواهد شد.زیرا تاریخ اثبات کرده است قهرمانان بزرگی از دل همین مناطق محروم رشد یافته و در سطوح جهانی افتخار آفرینی کرده اند.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار