رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

بی گمان ایران اسلامی عزیز به قدرت بلامنازع منطقه تبدیل شده که در برابر بازیگران بین المللی عرصه ی سیاست حرفهای بسیاری برای گفتن دارد. مطمئنا این مهم محقق نمی گردید مگر با رهنمودهای مقام معظم رهبری ، صبر و اراده ی ملت ایران و تدبیر دولتمردان. همین اقتدار چشمهای بسیاری را در دنیا به […]

بی گمان ایران اسلامی عزیز به قدرت بلامنازع منطقه تبدیل شده که در برابر بازیگران بین المللی عرصه ی سیاست حرفهای بسیاری برای گفتن دارد.

مطمئنا این مهم محقق نمی گردید مگر با رهنمودهای مقام معظم رهبری ، صبر و اراده ی ملت ایران و تدبیر دولتمردان.

همین اقتدار چشمهای بسیاری را در دنیا به سمت و سوی کشور ما خیره کرده است که بسیاری از آنها خصمانه و توام با کینه ورزی است و هر روز برای تضعیف قدرت ملت ایران نقشه ای جدید طراحی می نمایند، اما بحمدالله مردم ما ثابت قدم و استوار، در مسیر پر تلاطم حرکت به سمت قله های رفیع توسعه و پیشرفت ، به راه خود ادامه داده و توطئه های دشمنان را شناسایی و خنثی می نمایند.

حضور چشمگیر ملت الهی و ولایی ایران در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب، حامل پیام مهمی برای جهانیان بود:

که پیوند آنان با انقلاب ، امام راحل (ره) ، رهبری و شهدا ، پیوندی عمیق و همیشگی است.

امروز مردم اندیمشک نیز همانند دیگر شهرهای کشور به رسم تکلیف ، حضوری پرشور و پرحرارت را در یوم الله ۲۲ بهمن تجربه کردند تا برگ زرین دیگری را ، در تقویم عشق به اسلام و انسانیت حک نمایند.

پیر و جوان ، زن و مرد از طوایف و گرایشهای فکری و سیاسی مختلف در کنار مسئولین شهرستان از نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی تا روسای ادارات همه با هم در کنار یکدیگر متحد و منسجم آمدند تا میراث گرانبهای وحدت ، که یکی از مولفه های اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود ، را در زیر لوای اسلام و ایران حفظ نمایند.

حفظ وحدت می تواند برای نیل به تمامی اهداف ، کارگشا باشد.

آنجایی که فتنه گران و تفرقه افکنان از دست یازیدن به هر وسیله و ترفندی برای از هم گسستن صفوف اتحاد مردم در جهت رسیدن به اهداف پلید ، که همانا مرتفع نمودن مطامع شخصی خود و اطرافیان است ، ابایی ندارند یا در آنجایی که معاندان بی خرد و بی هنر سعی در ایجاد وقفه بر سر راه وحدت و سازندگی دارند ، داشتن بصیرت و اتحاد آنان را به کنج خموشی و فراموشی سوق خواهد داد.

اینک تجربه ی سالهای گذشته همچون آیینه ای تمام نما پیش روی مردم اندیمشک قرار دارد. پس آنهایی که بی کفایتی خود را به عموم مردم اثبات کرده اند ، آگاه باشند ایستادن مردم فهیم اندیمشک در برابر آنان و پاسخ منفی به تفکر متحجر و مخربشان دائمی است زیرا مردم ، خدمتگزاران واقعی خود را شناخته و آنها را در قلب خود جای داده اند.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار