رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
  • الإثنين ۱ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 20 November

ماجرا از آنجا آغاز شد که تیم فوتسال علم و ادب اندیمشک حدود دو هفته پیش امتیاز حضور در مسابقات لیگ دسته دوم کشور را بصورت رسمی و ثبتی خریداری نمود ولی عدم آگاهی مسئولین این تیم از مدت زمان تعیین شده از سوی کمیته مسابقات فوتسال جهت ارائه مدارک در فرصت مقرر ، سبب […]

ماجرا از آنجا آغاز شد که تیم فوتسال علم و ادب اندیمشک حدود دو هفته پیش امتیاز حضور در مسابقات لیگ دسته دوم کشور را بصورت رسمی و ثبتی خریداری نمود ولی عدم آگاهی مسئولین این تیم از مدت زمان تعیین شده از سوی کمیته مسابقات فوتسال جهت ارائه مدارک در فرصت مقرر ، سبب گردید تا نماینده فوتسال اندیمشک از مسابقات کنار گذاشته شود.

کادر مدیریتی و اجرایی تیم علم و ادب موضوع را به اطلاع ریاست اداره ورزش و جوانان اندیمشک ونماینده ورزش دوست شهرستان در مجلس شورای اسلامی رساندند. آقای حسنوند ضمن تماسی تلفنی با علی کفاشیان (نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال) خواستار بررسی قوانین جهت امکان بازگشت این تیم به جدول مسابقات گردید . که خوشبختانه  پیگیری این دو بزرگوار ( آقای حسنوند و آقای آریان متین ) موثر واقع گردید وتیم فوتسال علم و ادب اندیمشک مجوز حضور در مسابقات لیگ دسته دوم کشور را پیدا کرد.

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
283
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار