رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاندیمشک، روح الله عبدالوند  عصر امروز در نشست خبری اظهار داشت: رشته ورزشی سوکیوکشین کاراته در کشور نیازمند توجه و برنامه ریزی بیش از گذشته برای کشف استعدادها و برگزاری مسابقه‌های داخلی و برون مرزی است. وی با بیان این که بیش از ۵۰ میلیون نفر در جهان به صورت حرفه‌ای و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاندیمشک، روح الله عبدالوند  عصر امروز در نشست خبری اظهار داشت: رشته ورزشی سوکیوکشین کاراته در کشور نیازمند توجه و برنامه ریزی بیش از گذشته برای کشف استعدادها و برگزاری مسابقه‌های داخلی و برون مرزی است.

وی با بیان این که بیش از ۵۰ میلیون نفر در جهان به صورت حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای به فعالیت در رشته ورزشی کاراته می‌پردازند، افزود: در صورت توجه به نیازهای این رشته ورزشی، جوانان برای حضور در این رشته ورزشی تشویق و امکان کشف و معرفی استعدادهای مختلف در سبک سوکیوکوشین کاراته و کسب عناوین برتر رقابت‌های برون مرزی برای کشور بیش از گذشته فراهم می‌شود.

هدف کاراته موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن است

مربی تیم ملی سوکیوکوشین کاراته تیم ملی ایران با اشاره به هدف گذاری تعیین شده برای این رشته ورزشی و برنامه‌های تیم ملی برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن، عنوان کرد: تیم ملی برنامه‌های خود را برای حضور موفق و کسب عناوین برتر در رقابت‌های المپیک آماده می‌کند.

وی گفت: با توجه به این که در المپیک ۲۰۲۰ برای اولین بار ورزشکاران رشته ورزشی کاراته در سبک‌های مختلف به رقابت می‌پردازند، توجه به تأمین نیازهای ورزشکاران برای حضوری پر قدرت در این رقابت‌ها و کسب عناوین برتر یک ضرورت مهم بوده که توجه به آن‌ها موفقیت و کسب مدال در المپیک را تضمین می‌کند.

بیش از این با حکم رئیس سبک سوکیوکوشین کاراته جمهوری اسلامی ایران و نماینده این سبک ورزشی در خاورمیانه، مربی تیم ملی در این رشته ورزشی انتخاب و روح الله عبدالوند به مدت یک سال به عنوان مربی تیم ملی منصوب شده بود.

وی که از ورزشکاران اندیمشکی و خوزستانی تیم ملی سوکیوکشین کاراته تیم ملی است در رقابت‌های جهانی سال ۲۰۱۲ کشور ژاپن و رقابت‌های بین المللی ۲۰۱۵ کشور ترکیه، مدال طلا  را کسب و در رقابت‌های جهانی سال ۲۰۱۵ کشور ژاپن نیز به جمع چهار ورزشکار برتر این رقابت‌ها پیوست.

بیش از این نیز روح‌الله عبدالوند با حکم رئیس سوکیوکوشین کاراته جمهوری اسلامی ایران و نماینده این سبک در خاورمیانه به عنوان مسئول کمیته مسابقات و سمینارها و عضو هیئت رئیسه سبک سوکیوکوشین کاراته منصوب شده بود.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
340
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار