رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی به اتفاق آراء خبر داد. فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی به اتفاق آراء در نشست امروز کمیسیون متبوعش […]

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی به اتفاق آراء خبر داد.

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی به اتفاق آراء در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون انرژی گزارشی مبسوط از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی تهیه کرده است افزود: در نشست امروز به دلیل عدم حضور وزیر از توضیحات رئیس سازمان خصوصی سازی خودداری شد و پس از آن درباره تحقیق و تفحص مذکور رأی گیری شد که تمام اعضای کمیسیون به اتفاق آراء به این تحقیق و تفحص رأی مثبت دادند.

حسنوند ادامه داد: نظر اعضای کمیسیون انرژی این است که در حوزه واگذاری های مشابه دیگر تحقیق و تفحص صورت گیرد تا اشکالات و نواقص احتمالی به مردم اطلاع داده شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیگر دستور کار کمیسیون انرژی تصریح کرد: تحقیق و تفحص از شرکت مدیریت منابع آب ایران و شرکت آب نیرو و آب و برق خوزستان در دستور کار کمیسیون قرار داشت که نمایندگان تقاضا کننده تحقیق و تفحص سوالات خود را مطرح کردند و وزیر توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد که در نهایت این تحقیق و تفحص توسط اعضای کمیسیون رد شده و رأی نیاورد.

گفتنی است؛ مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در تاریخ ۹۵/۱۲/۸ با ارسال نامه ای به مقام معظم رهبری خواستار توقف واگذاری پالایشگاه کرمانشاه شدند.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
340
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار