رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January

نشست پیگیری ساخت و تکمیل پیست موتورسواری اندیمشک با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، رئیس هیئت موتورسواری استان و رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک در محل فرمانداری اندیمشک برگزار گردید. رئیس کمیسیون انرژی مجلس در خصوص لزوم تکمیل این طرح تا ۳ ماه […]

نشست پیگیری ساخت و تکمیل پیست موتورسواری اندیمشک با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، رئیس هیئت موتورسواری استان و رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک در محل فرمانداری اندیمشک برگزار گردید.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس در خصوص لزوم تکمیل این طرح تا ۳ ماه آینده و احداث آن در دو فاز اجرایی، یادآور شد: امروز نیاز مبرم اندیمشک و حتی شهرهای همجوار با توجه به نرخ بالای جمعیت جوان، وجود یک پیست موتورسواری و اتومبیلرانی برای استفاده عموم بویژه جوانان منطقه می باشد.

فریدون حسنوند مطرح کرد: پیست موتورسواری اندیمشک برای شخص، جناح و یا گروه خاصی نیست و متعلق به تمامی مردم و جوانان است که راه اندازی آن از بروز حوادث ناگوار در مناطق غیر ایمن، جلوگیری خواهد نمود لذا مسئولان ورزش استان و شهرستان می بایست نگاه ویژه به این مجموعه تفریحی ورزشی داشته و با جدیت پیگیر اتمام آن باشند.

وی گفت: از سال ۹۰ تاکنون برای ساخت این مجموعه مفرح هیچ اقدامی صورت نگرفته اما خوشبختانه امسال با تامین اعتبار لازم می توان نوید بهره برداری از آن را به جوانان مشتاق منطقه داد.

مهندس دارابی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان نیز، اشاره داشت: پیست موتورسواری اندیمشک با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال راه اندازی خواهد شد و ما در اداره ورزش استان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

آقای جوانمردی رئیس هیات موتورسواری استان خوزستان با ابراز خرسندی از اهتمام مسئولان اندیمشکی بویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به امور جوانان ، بازگو کرد: پیست موتورسواری اندیمشک دارای ابعاد استاندارد بین المللی است که با تکمیل و تجهیز آن، می تواند میزبان مسابقات کشوری و حتی آسیایی باشد.

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
340
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار