رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January
فریدون حسنوند با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر داعش

صدای اصابت موشک‌های سپاه به دیرالزور در تل آویو و ریاض و واشنگتن شنیده شد

رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: موشک های سپاه به دیرالزور سوریه اصابت کرد اما صدا و پیام آن در تل آویو، ریاض، واشنگتن و لندن شنیده شد و خط بطلانى بر مصوبات غیرقانونى سنا و کنگره آمریکا بود.   ه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فریدون حسنوند در پی حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی […]

رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: موشک های سپاه به دیرالزور سوریه اصابت کرد اما صدا و پیام آن در تل آویو، ریاض، واشنگتن و لندن شنیده شد و خط بطلانى بر مصوبات غیرقانونى سنا و کنگره آمریکا بود.
 

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فریدون حسنوند در پی حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی داعش در منطقه دیرالزور سوریه که در راستای تنبیه این تروریست های تکفیری صورت گرفت؛ با صدور پیامی شلیک موشک ها را پیامى روشن به دشمنان مبنی بر اینکه ملت ایران و انقلاب زنده است، دانست.
متن پیام “فریدون حسنوند” به شرح زیر است:

بسم الله  القاصم الجبارین

سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

” و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند.”

بی شک مولود مبارک سپاه پاسداران که فرزند عزیز و در عین حال محافظ مقتدر و آگاه انقلاب اسلامی است یکی از بزرگترین مواهب الهی میباشد که خداوند متعال بر این ملت و انقلاب ارزانی داشته است .
اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
باز هم سپاه ثابت کرد یکی از پشتوانه های نظام جمهورى اسلامى فرزندان پاسدار این  سرزمین هستند.
باز هم سپاه ثابت کرد که با همه توان در کنار ملت آماده جان فشانى است.
شلیک موشک ها به این مراکز نشان دهند ه اشراف اطلاعاتى و نظامى سپاه در داخل کشور بلکه هزاران کیلومتر خارج از مرزها مى باشد.
شلیک موشک ها به این مراکز نشان داد در مقابل تحرک برخى مزدوران و ترقه بازى آنها، هدف جمهورى اسلامى نشانه گرفتن مراکز فرماندهى و اربابان مزدور آنها بوده است.
این حمله اثبات کرد قدرت دفاعى و موشکى ایران قابل معامله و مذاکره نیست و این موشک ها براى همه مستضعفین دنیا مایه امیدوارى است.
شلیک موشک ها ایجاد پشتوانه اى عظیم براى مردان دیپلماسی در عرصه هاى مختلف بود ٠

شلیک موشک ها اثبات تحقق عملى فرامین وهشدارهاى رهبرى مبنى برسیلى زدن به دشمن بود ٠
شلیک موشک ها نه تنها براى انهدام مقر فرماندهى داعش بلکه انفجار محل ائتلاف  امریکا، انگلیس،  اسرائیل و عربستان بود و این گوشه اى از توان موشکى ایران است.
موشک ها به دیرالزور سوریه اصابت کرد اما صدا و پیام آن در تل آویو، ریاض، واشنگتن و لندن شنیده شد و خط بطلانى بر مصوبات غیرقانونى سنا و کنگره آمریکا بود.
شلیک موشک ها پیامى روشن داد که ملت ایران و انقلاب زنده است و این نهضت ان شاء الله تا ظهور حضرت ولى عصر (عج) ادامه خواهد داشت.

فریدون حسنوند
رئیس کمیسیون انرژى و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شوراى اسلامى

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
340
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار