رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January

کمیته بانوان بخشداری الوار گرمسیری، به همت بخشدار این منطقه تشکیل شد روز دوشنبه ۱۲ تیرماه، نخستین نشست کمیته بانوان بخشداری الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک، با حضور تنی چند از بانوان منطقه و مسئولان امر در محل این بخشداری برگزار گردید. در این نشست دکتر پاپی بخشدار الوار با پر رنگ خواندن نقش بانوان در […]

کمیته بانوان بخشداری الوار گرمسیری، به همت بخشدار این منطقه تشکیل شد

روز دوشنبه ۱۲ تیرماه، نخستین نشست کمیته بانوان بخشداری الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک، با حضور تنی چند از بانوان منطقه و مسئولان امر در محل این بخشداری برگزار گردید.

در این نشست دکتر پاپی بخشدار الوار با پر رنگ خواندن نقش بانوان در عرصه های مختلف اجتماع، بر ضرورت فراهم نمودن بستر مناسب جهت حضور بانوان در فعالیتهای  اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و سیاسی تاکید کرد و بر حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان اندیمشک و بخش الوار از حضور فعال زنان روستایی، صحه گذاشت.

عباس پاپی افزود: دین و فرهنگ ما به حضور زنان در صحنه و عرصه های مختلف و برابری آنان با مردان تاکید ویژه داشته است و مطمئنا بهترین الگو برای زنان جامعه ما، حضرت فاطمه(س) و حضرت خدیجه(س) می باشند که در عرصه فرهنگی و حتی اقتصادی حضوری فعال داشتند.

در این نشست که با حضور جمعی از زنان و دختران موفق منطقه الوار گرمسیری در سالن جلسات بخشداری الوار برگزار شد، مقرر گردید اتاقی بعنوان کمیته بانوان الوار در ساختمان بخشداری، اختصاص داده شود و طی روزهای آتی کارگروهها و کمیسیونهای مختلف تشکیل و آغاز بکار نمایند.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
340
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار