رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

امروز جمعه ۲۳ تیرماه ۹۶، مراسم تکریم امام جمعه سابق اندیمشک و معارفه امام جمعه جدید شهرستان با حضور جمعی از مردم ولایت مدار، خانواده های معظم شهدا، روحانیون و نیز مسئولان محلی در کانون شهید مطهری برگزار گردید. قبل از آغاز این مراسم، خیل مردم ولایی اندیمشک با حضور در مقبره شهدای گمنام، از […]

امروز جمعه ۲۳ تیرماه ۹۶، مراسم تکریم امام جمعه سابق اندیمشک و معارفه امام جمعه جدید شهرستان با حضور جمعی از مردم ولایت مدار، خانواده های معظم شهدا، روحانیون و نیز مسئولان محلی در کانون شهید مطهری برگزار گردید.

قبل از آغاز این مراسم، خیل مردم ولایی اندیمشک با حضور در مقبره شهدای گمنام، از حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی نوری امام جمعه جدید شهر، استقبالی شایسته به عمل آوردند.

در آیین تکریم و معارفه، حجت الاسلام و المسلمین محمود محمدزاده مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جماعت استان خوزستان با اشاره به اهمیت جایگاه نماز جمعه بعنوان قرارگاه فرهنگی، گفت: نماز جمعه یک فعل عبادی است که در تمامی عرصه های اجتماعی و فرهنگی دارای جایگاه خاص خود است که اهل بیت (علیهم السلام) به دفعات بر برگزاری هر چه باشکوهتر این فریضه الهی تاکید موکد داشتند و می بایست بیش از گذشته، مسیر تحقق اهداف فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه که دعوت به وحدت مهمترین آن است، را دنبال نماییم.

در ادامه فرماندار اندیمشک به پررنگ بودن نقش نماز جمعه در نمایش وحدت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه داخلی و بین المللی، گریزی زد و خاطرنشان کرد: مردم اندیمشک عاشق و خادم اهل بیت می باشند و برپایی مواکب پذیرایی از زائرین اربعین حسینی و کاروانهای راهیان نور گوشه ای از دلداگی این مردم به اسلام و انقلاب است.

سپس حجت الاسلام و المسلمین نعمت اله خدامی امام جمعه سابق اندیمشک بیان کرد: با تکیه بر معادگرایی و توسعه مفاهیم فرهنگی می توان بر مشکلات کشور فائق آمد و از تمامی مردم و مسئولان در اندیمشک، می خواهم برای تبیین گفتمان انقلاب و تلاش در عرصه فرهنگ اسلامی یاری رسان امام جمعه جدید باشند.

حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی نوری که پیش از این مسئولیت شورای سیاست گذاری ائمه جماعت استان البرز را عهده دار بودند، در آغازین روز حضور خود بعنوان امام جمعه شهرستان اندیمشک، تاکید کرد: درب دفتر اینجانب به روی اقشار مختلف مردم با هر گرایش سیاسی و جناحی باز است و خط قرمز من، ارزشهای اسلامی، ولایت فقیه و جریان فتنه است.

پس از پایان آیین تکریم و معارفه در کانون شهید مطهری، نماز جمعه در مصلی شهرستان اندیمشک به امامت حاج سید مصطفی حسینی اقامه گردید.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار