رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

صبح امروز استاندار خوزستان در نشست شورای سلامت استان، گفت: متاسفانه برخی شهرداران به دلیل نزدیک شدن به پایان دوره شهرداری و شورای شهر، از انجام وظایف خود سر باز زده و اصطلاحا امور محوله را به حال خود رها کرده اند. غلامرضا شریعتی خطاب به فرمانداران گفت: با شهردارانی که از انجام وظایف امتناع […]

صبح امروز استاندار خوزستان در نشست شورای سلامت استان، گفت: متاسفانه برخی شهرداران به دلیل نزدیک شدن به پایان دوره شهرداری و شورای شهر، از انجام وظایف خود سر باز زده و اصطلاحا امور محوله را به حال خود رها کرده اند.

غلامرضا شریعتی خطاب به فرمانداران گفت: با شهردارانی که از انجام وظایف امتناع می ورزند، برخورد نمایید و اجازه ندهید شهر به حال خود رها شود.

استماع سخنان استاندار خوزستان و تامل در آن، مطمئنا فضای بی رمق این روزهای شهرداری و شورای شهر اندیمشک را در اذهان شهروندان تداعی می نماید.

شورای بیانیه و نطق پشت میز و آغشته به جناح بندیهای سیاسی، ثمره ای جز شهرداری منفعل و ناکارآمد نخواهد داشت.

عدم کارآیی شورا و شهرداری اندیمشک به روزهای پایانی ختم نمی گردد چرا که حصول نتیجه، چیزی جز زمان از دست رفته برای خدمت به مردم و شهر نمی باشد و عملا در کارنامه کاری این دوره از شورا، غیر از کشمکش و نزاع برای ریاست بر شورا، رفتارهای سیاسی مردود، عدم تخصص و خلاقیت و عدم وجود برنامه، فتوحات دیگری مشاهده نگردید.

شاید مردم گذر ثانیه ها را برای پایان یافتن این کابوس به نظاره نشسته اند.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار