رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲۶ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 15 December

با گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی زحمات بسیاری در راستای محرومیت زدایی و توزیع عادلانه امکانات به شهرها و مناطق محروم صورت پذیرفته است اما اتفاقات بزرگ و کوچک مانند آثار جنگ تحمیلی و شاید در پاره ای اوقات ناکارآمدی مسئولان محلی سبب گردیده ، در گوشه کنار کشور محرومیتها پررنگ تر […]

با گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی زحمات بسیاری در راستای محرومیت زدایی و توزیع عادلانه امکانات به شهرها و مناطق محروم صورت پذیرفته است اما اتفاقات بزرگ و کوچک مانند آثار جنگ تحمیلی و شاید در پاره ای اوقات ناکارآمدی مسئولان محلی سبب گردیده ، در گوشه کنار کشور محرومیتها پررنگ تر از امکانات نسبی باشد.

یکی از مناطق یاد شده، کوی لور در شمال شهرستان اندیمشک می باشد که با تراکم جمعیتی نسبتا بالا، علی رغم تلاشهای فراوان، امکانات متناسب با رشد جمعیت برای این منطقه و ساکنانش فراهم نشده است.

آنچه تاسف را برمی انگیزد؛ طی سالیان گذشته محرومیت و مظلومیت منطقه کوی لور به دست آویزی سیاسی برای عده ای سیاس منفعت طلب مبدل گردیده تا از سیاهی شب برای پوشش مقاصد و اهداف شخصی خود استفاده کنند و با بزرگنمایی مشکلات موجود در منطقه احساسات مردم را برانگیخته و اصطلاحا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی شهرستان با در نظر گرفتن جمعیت جوان منطقه کوی لور، طرحهای ورزشی – رفاهی مناسبی را برای مردم فهیم کوی لور تدارک دیده اند که ۳ پروژه زیرسازی و بازسازی چمن فوتبال، احداث سالن ورزشی چند منظوره و جاده سلامت برای استفاده عموم، اجرایی شده و مراحل ساخت و تکمیل را طی می نماید.

چمن فوتبال کوی لور که ۴ سال برای بهینه سازی آن هیچ گونه اقدامی انجام نگرفته بود، با حمایت بی دریغ دکتر حسنوند در خصوص اعتبار لازم و پیگیری شبانه روزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک، مورد بازسازی و زیر سازی مطابق با استانداردهای لازم قرار گرفته و در فصل پاییز مهیای بهره برداری خواهد بود. همچنین جاده سلامت این منطقه در دست احداث می باشد که اتمام آن برای رفاه حال عموم ساکنان منطقه، ضروری و مناسب خواهد بود.

متاسفانه باید به استحضار مردم آگاه کوی لور برسانیم عده ای معلوم الحال که پیشرفت فیزیکی پروژه های مذکور به برچیده شدن بساط منفعت طلبی آنان منجر خواهد شد، با ایجاد چالش به بهانه های واهی در مسیر سازندگی این طرحها سعی در توقف آنان و استفاده از همان دست آویز سیاسی منسوخ گذشته دارند.

اما عزم مسئولان در خدمت ماندگار به منطقه کوی لور با همراهی و حمایت مردم، روزهای روشنی را برای این منطقه نوید می دهد.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
308
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار