رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

کاروان اعزامی از اندیمشک طبق سنت هر ساله و با محوریت کانون فرهنگی مذهبی بیت الزهرای شهرستان، در شب ولادت کریمه اهل بیت(ع) در صحن و سرای عاشقی و دلداگی به حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافته و با تقدیم هزاران شاخه گل و عطرافشانی ضریح مبارکش، به ساحت مقدس اهل بیت(ع) عرض ارادت نمودند. این […]

کاروان اعزامی از اندیمشک طبق سنت هر ساله و با محوریت کانون فرهنگی مذهبی بیت الزهرای شهرستان، در شب ولادت کریمه اهل بیت(ع) در صحن و سرای عاشقی و دلداگی به حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافته و با تقدیم هزاران شاخه گل و عطرافشانی ضریح مبارکش، به ساحت مقدس اهل بیت(ع) عرض ارادت نمودند.

این کاروان را نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، جمعی از روحانیون و فضلا، خانواده های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، جانبازان، اندیمشکی های مقیم استانهای تهران، قم، البرز، مرکزی و اصفهان و نیز صدها زن و مرد عاشق و دلداه اهل بیت از شهر ولایتمدار اندیمشک همراهی می کرد.

دیدار با شخصیتهای برجسته فرهنگی و مذهبی، حضور در مسجد مقدس جمکران و عرض تبریک و شادباش محضر امام زمان ارواحنا فداه و نیز زیارت بارگاه خواهر مکرمه ولی نعمت سرزمین ایران آقا علی ابن موسی الرضا(ع) پس از اقامه نماز مغرب و عشا، از برنامه های کاروان اعزامی بود.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار