رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

در نشست امروز ریاست اداره ورزش و جوانان اندیمشک با سرپرست هماهنگی امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مسائل و مشکلات ورزشی بانوان در شهرستان اندیمشک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این نشست خانم افشین مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش استان خوزستان، گفت: توسعه زیر ساختهای ورزشی […]

در نشست امروز ریاست اداره ورزش و جوانان اندیمشک با سرپرست هماهنگی امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مسائل و مشکلات ورزشی بانوان در شهرستان اندیمشک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست خانم افشین مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش استان خوزستان، گفت: توسعه زیر ساختهای ورزشی و در نظر گرفتن فضای اختصاصی برای ورزش بانوان، تنها راهکار مطلوب در جهت مشارکت حداکثری بانوان در فعالیتهای ورزشی است.

کیومرث آریان متین رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک نیز در این نشست به تاثیر مستقیم ورزش، در بالا بردن میزان سلامت روحی و جسمی مادران و زنان اشاره داشت و گفت: یک مادر و یا زن ورزشکار می تواند عاملی موثر در افزایش نشاط اعضای خانواده باشد.

آریان متین افزود: با عنایت و پیگیری مستمر نماینده محترم مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، از سال گذشته احداث سالن چند منظوره و استخر ویژه بانوان در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه در حدود یک سال تلاش بی وقفه، این دو مجموعه مراحل پایانی و تکمیلی ساخت خود را طی می کند و بزودی مهیای ارائه خدمات ورزشی به بانوان عزیز اندیمشکی خواهد بود.

رییس اداره ورزش و جوانان اندیمشک خاطرنشان کرد: آقای حسنوند و فرماندار محترم حامیان همیشگی توسعه ورزش در شهرستان می باشند و ما به مدد این عزیزان توانستیم در بازه زمانی کوتاه، هم در مباحث سخت افزاری و هم برنامه جامع جایگاه ورزش در سند افق بیست ساله اندیمشک ، موفق عمل نماییم و حضور فعال بانوان در ورزش، چه ورزش همگانی و چه قهرمانی، از طرحهای لحاظ شده در چشم انداز بیست ساله شهرستان اندیمشک می باشد.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار