رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲۶ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 15 December

پنجشنبه عصر مورخ ۹۶/۵/۵، با حضور رییس اداره ورزش و جوانان اندیمشک، مسئولان هیئت شطرنج استان خوزستان، و مشتاقان ورزش شطرنج، بزرگترین رقابت قهرمانی شطرنج ریتد بین شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف استان و حتی کشور، در سالن خانه معلم شهرستان اندیمشک، آغاز گردید. مسابقات شطرنج ریتد قهرمانی استان خوزستان که با حمایت و همراهی […]

پنجشنبه عصر مورخ ۹۶/۵/۵، با حضور رییس اداره ورزش و جوانان اندیمشک، مسئولان هیئت شطرنج استان خوزستان، و مشتاقان ورزش شطرنج، بزرگترین رقابت قهرمانی شطرنج ریتد بین شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف استان و حتی کشور، در سالن خانه معلم شهرستان اندیمشک، آغاز گردید.

مسابقات شطرنج ریتد قهرمانی استان خوزستان که با حمایت و همراهی اداره ورزش و جوانان اندیمشک برگزار گردید، مورد استقبال چشمگیر علاقمندان به این رشته ورزشی قرار گرفت و برای نخستین بار در تاریخ شطرنج استان خوزستان، ۱۴۱ شطرنج باز در ۲ روز  و در ۹ دور به روش سوییسی، به رقابت با یکدیگر پرداختند.

این مسابقات در رده های سنی مختلف و در بخش آقایان و بانوان بصورت همزمان، برگزار شد که در پایان روز دوم؛

سید میلاد موسوی از استان گیلان در بخش آقایان، خانم موسیوند در بخش بانوان، آقایان محمد حمیداوی و فرشید قاسمی در رده پیشکسوتان، علیرضا سلیمانی مقدم و مهتاب ابدالی در رده سنی زیر ۱۴ سال و سینا موحد و آرسام کلانتریان در رده سنی زیر ۱۰ سال، به مقام نخست دست یافتند.

آقای خطیب زاده داور بین المللی شطرنج بعنوان سرداور و آقایان اردشیر پولادوند و شهرام گوهرچی بعنوان داور، قضاوت این دور از مسابقات را بر عهده داشتند.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
308
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار