رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

صبح امروز با حضور ریاست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، معاونت پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی از روند احداث و تکمیل پروژه های ورزشی اندیمشک، بازدید بعمل آمد. بررسی روند عملیاتی و اجرایی طرحهای مختلف ورزشی و رفاهی شهرستان اندیمشک از کوی […]

صبح امروز با حضور ریاست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، معاونت پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی از روند احداث و تکمیل پروژه های ورزشی اندیمشک، بازدید بعمل آمد.

بررسی روند عملیاتی و اجرایی طرحهای مختلف ورزشی و رفاهی شهرستان اندیمشک از کوی لور تا کوی شهدا و جاده سد دز، از پیست موتور سواری تا مجموعه ورزشی اختصاصی بانوان واقع در مرکز شهر، با صبر و متانت خاص مسئولان بلند پایه وزارت ورزش و جوانان در گرمای طاقت فرسای خوزستان و اندیمشک، صورت گرفت و برخی تصمیمات لازم جهت تسریع در تکمیل طرحها، در محل همان پروژه اتخاذ و ابلاغ گردید.

سپس نشست هیاتهای ورزشی، قهرمانان، مربیان و پیشکسوتان ورزشی شهرستان اندیمشک در حضور معاونت وزارت ورزش ، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رییس اداره ورزش و جوانان اندیمشک در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در ابتدا مهندس جهانگیری فرماندار اندیمشک، ضمن خیر مقدم به معاونت وزارت ورزش و هیئت همراه، گفت: همراهی و هماهنگی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، استاندار محترم خوزستان و فرمانداری شهرستان، فرصتی بی نظیر برای پیشبرد برنامه ها و طرحها در اندیمشک بوجود آورده است که بازگشت پروژه های ورزشی مسکوت مانده شهرستان، به مسیر ساخت و ساز نتیجه این همدلی و هم افزایی است.

در ادامه آریان متین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان، از اندیمشک بعنوان پاییتخت کشتی فرنگی در جهان یاد و خاطرنشان کرد: شهرستان اندیمشک دارای ۲۰ هزار ورزشکار فعال می باشد که حدود نیمی از آنان سازماندهی شده اند و این نوید را می توان به ورزش دوستان اندیمشکی داد، که بهره برداری از پروژه های مختلف ورزشی در اندیمشک سرانه فضای ورزشی شهرستان را از ۶۵ سانتی متر به بیش از یک متر ارتقا خواهد داد.

مهندس حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان سخن را با تمجید از استعدادهای بالقوه شهرستان اندیمشک در حوزه ورزش آغاز کرد و افزود: از هر ۵ عنوان کسب شده توسط ورزشکاران استان خوزستان، ۲ نشان آن متعلق به قهرمانان اندیمشکی می باشد که استمرار این روند نیازمند تقویت زیرساختهای ورزشی در شهر اندیمشک می باشد.

دکتر فریدون حسنوند ریاست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، در سرآغاز کلام، دهه کرامت را تبریک گفت و دیدگاه مسئولان امر در اندیمشک را نسبت به حوزه ورزش و موضوع جوانان اینگونه توصیف کرد؛

نگاه ما به ورزش اندکی متفاوت است، زیرا ورزش را فقط عامل سلامت روح و جسم نمی دانیم بلکه ورزش می تواند زمینه ساز برقراری آرامش، امنیت، توسعه اقتصادی و بستری مناسب جهت معرفی نام و آوازه یک شهر و دیار در کشور و حتی فراتر از مرزها باشد و مطمئنا ویژگی بارز ورزش، ایجاد وحدت و همدلی و شور و نشاط در جامعه است.

فریدون حسنوند گفت: گذشته تلخ و تنگناها در اندیمشک، بسیاری از امور من جمله حوزه ورزش را تحت تاثیر خود قرار داده بود اما خوشبختانه تکمیل و بهره برداری از پروژه ها و حضور معاونت وزارت ورزش در اندیمشک، به معنای پدید آمدن مجالی است ویژه جهت ترسیم آینده ای روشن.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی به طرحهای ورزشی در دست احداث شهرستان اشاره ای گذرا داشت و عنوان نمود: پیست موتور سواری، پیست سوارکاری، استخر کوی شهدا، مجموعه جدید ورزشی که شامل زمین چمن فوتبال، گود زورخانه، استخر اختصاصی بانوان و سالن چند منظوره واقع در مرکز شهر، مجموعه ورزشی رفاهی واقع در نزدیکی بهشت زهرا شامل زمینهای اختصاصی ورزش فوتبال، هندبال، والیبال، بسکتبال و بدمینتون، که بصورت روباز طراحی شده است و ساخت یک مجموعه با استانداردهای بین المللی تحت عنوان دهکده ورزشی و با هدف میزبانی از مسابقات ملی و بین المللی، از برنامه های پیگیری شده و در حال اجرا می باشند.

در پایان نشست دکتر آقازاده معاونت وزارت ورزش و جوانان، گفت: من حامل پیام ارادت وزیر ورزش به شما خوبان اندیمشکی هستم و ایشان در ماه آینده برای افتتاح و کلنگ زنی مجموعه ورزشی جدید شهرستان، به خوزستان و اندیمشک سفری خواهند داشت.

دکتر آقازاده بصیرت مردم اندیمشک در انتخاب نماینده ای فعال و خبره را موجب بوجود آمدن انقلابی عظیم در حوزه زیرساختهای ورزشی در شهرستان اندیمشک، دانست و تصریح کرد: سرانه فضای ورزشی شهر اندیمشک بیش از کلانشهرهایی همچون اصفهان، تهران و کرج است.

آقازاده معاونت پشتیبانی وزارت ورزش در پایان گفت: سالن مجموعه ورزشی شهید سروندی از شرکت تجهیز اماکن ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان واگذار و از این محل اعتبارات مناسبی آزاد و در اختیار تکمیل این پروژه قرار گرفت و امید آن می رود تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار