رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

صبح امروز استاندار خوزستان در سفری یک روزه به شهرستان اندیمشک، کلنگ ساخت چندین طرح آموزشی و عمرانی را به زمین زد. دکتر شریعتی به همراه فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مدیران کل استان خوزستان، در ابتدا با حضور در مقبره شهدای گمنام شهرستان، به مقام شامخ […]

صبح امروز استاندار خوزستان در سفری یک روزه به شهرستان اندیمشک، کلنگ ساخت چندین طرح آموزشی و عمرانی را به زمین زد.

دکتر شریعتی به همراه فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مدیران کل استان خوزستان، در ابتدا با حضور در مقبره شهدای گمنام شهرستان، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و سپس طی آیینی کلنگ احداث سالن اجتماعات مقبره شهدای گمنام به زمین زده شد. دکتر فریدون حسنوند هدف ساخت سالن اجتماعات در این مجموعه را، فراهم ساختن زیرساختی مناسب جهت برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی در این مکان مقدس برشمرد.

در ادامه کلنگ احداث ۱۱ پروژه عمرانی اداره آموزش و پرورش اندیمشک شامل ۵ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ۳ سالن اجتماعات، مدرسه ۹ کلاسه کوی امیر، مجتمع فرهنگی آموزشی شهدا و کتابخانه عمومی شهر چمگلک اندیمشک با اعتباری در مجموع حدود ۹۰ میلیارد ریال توسط استاندار خوزستان، زده شد.

نقطه عطف حضور استاندار خوزستان در اندیمشک، افتتاح نخستین استخر دانش آموزی استان در اندیمشک بود که اعتبار این مجموعه ورزشی رفاهی دانش آموزی با پیگیری دکتر فریدون حسنوند از محل اعتبارات و کمکهای وزارت نفت، تامین و در کمتر از یک سال عملیات اجرایی آن به پایان رسید.

به دعوت فرماندار اندیمشک، استاندار و هیئت همراه در نشست بررسی راهکارهای توسعه شهرستان اندیمشک در محل فرمانداری حضور یافته و ظرفیتهای بالقوه شهرستان برای حرکت در مسیر توسعه، بیان و بر پیگیری اقدامات صورت پذیرفته در زمینه های مختلف به ویژه طرحهای اشتغال زایی تا حصول نتیجه، تاکید شد. افتتاح سالن جدید جلسات فرمانداری اندیمشک، از حاشیه های این نشست بود.

عصر پنجشنبه ششم مهرماه ۹۶، دکتر فریدون حسنوند ریاست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و دکتر شریعتی استاندار خوزستان در مراسم اربعین سردار شهید مدافع حرم جانمحمد علیپور حضور یافته و با قرائت فاتحه بر مزار این شهید والامقام، یاد او را گرامی داشتند.

برنامه پایانی سفر یک روزه استاندار خوزستان به اندیمشک، حضور در آیین بزرگداشت حماسه مقاومت مردمی پل کرخه(جسر نادری) ششم مهرماه سال ۱۳۵۹ بود.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار