رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
  • الثلاثاء ۲۸ ربيع ثاني ۱۴۳۹
  • 2018 Tuesday 16 January

عصر امروز جمعه، ۵ آبان ماه ۹۶ شورای اشتغال شهرستان اندیمشک به ریاست دکتر شریعتی استاندار خوزستان و با حضور دکتر فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، تشکیل جلسه داد. در آغاز مهندس جهانگیری فرماندار اندیمشک گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال ارائه و مهمترین دغدغه مسئولان در شهرستان را […]

عصر امروز جمعه، ۵ آبان ماه ۹۶ شورای اشتغال شهرستان اندیمشک به ریاست دکتر شریعتی استاندار خوزستان و با حضور دکتر فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، تشکیل جلسه داد.

در آغاز مهندس جهانگیری فرماندار اندیمشک گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال ارائه و مهمترین دغدغه مسئولان در شهرستان را کاهش نرخ بیکاری عنوان کرد.

در ادامه دکتر حسنوند بر تغییر دیدگاه در زمینه رفع معضل بیکاری، تاکید و بیان نمود: نگاه ما به حوزه اشتغال کلیشه ای است چرا که زمان بسیاری صرف اخذ مجوزهای لازم و طی مسیر اداری می شود، که خود چالشی جدی بر سر راه ایجاد اشتغال محسوب می شود.

فریدون حسنوند گفت: زیرساختها در اندیمشک فراهم است که همراهی و اهتمام ویژه مسئولان استانی به ظرفیتهای بالقوه شهرستان در زمینه های گردشگری، کشاورزی، معادن، و انرژی، نرخ بیکاری را در اندیمشک کاهش خواهد داد.

در بخش پایانی این نشست استاندار خوزستان از بالا بودن آمار بیکاری در اندیمشک و بسیاری از شهرهای استان خوزستان سخن به میان آورد و بر حمایت از کارآفرینی با بسیج تمامی امکانات درون استانی، تاکید داشت.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
340
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار