رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January
حسنوند در گفتگو با میزان مطرح کرد:

تشکیل کمیته قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها در مجلس

فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته “قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها” خبر داد. وی با اشاره به اختلاف نظرات و نگرانی های بخش خصوصی و وزارت نفت در این زمینه، اضافه کرد: در حال حاضر نگرانی هایی بین بخش خصوصی و وزارت نفت درباره قیمت […]

فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته “قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها” خبر داد.

وی با اشاره به اختلاف نظرات و نگرانی های بخش خصوصی و وزارت نفت در این زمینه، اضافه کرد: در حال حاضر نگرانی هایی بین بخش خصوصی و وزارت نفت درباره قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها وجود دارد؛ با این حال در بودجه سال گذشته دیدیم که مصوباتی در این زمینه در کمیسیون تلفیق وجود داشت که نهایتا با مخالفت نماینده وزارت نفت در صحن علنی مواجه شد و سرانجام این مصوبات رای لازم را نیاورد و از دستور کار خارج شد.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزارت نفت در موضوع قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها معتقد است که ضرر و زیان هایی متوجه این وزارتخانه خواهد شد و البته بخش خصوصی هم استقلال های خود را در این زمینه دارد.

حسنوند اضافه کرد: همچنین در این زمینه جلساتی با دکتر لاریجانی برگزار شد و طبق آخرین جلسات مقرر شد تا کمیته مشترکی متشکل از برخی از اعضا کمیسیون انرژی و صنایع و معادن مجلس، نماینده بخش خصوصی، مرکز پژوهش های مجلس و وزارت نفت تشکیل شود تا از این طریق نظرخواهی از این دستگاهها اخذ شده و در پی آن مشکلات در زمینه قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها برطرف شود.

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار