رفتن به بالا

اخبار اندیمشک

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲ جماد أول ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 19 January

امروز بسیج همگام با انقلاب اسلامی ایران در حال توسعه فراگیر جهانی است و یک الگوی بی نظیر برای همه ملت های مظلوم و آزادی خواه جهان است. فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک به […]

امروز بسیج همگام با انقلاب اسلامی ایران در حال توسعه فراگیر جهانی است و یک الگوی بی نظیر برای همه ملت های مظلوم و آزادی خواه جهان است.

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عج)، اظهار داشت: ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) بود همان درخت پر ثمری که شکوفه های آن بوی حدیث عشق می دهد و یکی از ثمره های مدرسه عشق و اخلاص، تولید امنیت پایدار در داخل و خارج کشور است.

این تفکر ناب نه تنها در صحنه امنیت و دفاع مورد استفاده قرار می گیرد بلکه می تواند در همه زمینه ها باعث رشد کشور شود، امروز بسیج همگام با انقلاب اسلامی ایران در حال توسعه فراگیر جهانی است و یک الگوی بی نظیر برای همه ملت های مظلوم و آزادی خواه جهان است.

بسیج لبنان، حزب الله که با غده سرطانی به نام رژیم صهیونیستی مقتدرانه می جنگد و او را شکست می دهد، بسیج عراق حشدالشعبی که زن و مرد، شیعه و سنی، مسیحی و ایزدی با تکفیری های وحشی مبارزه می کنند و آنها را در هم می کوبد.

بسیج یمن، انصارالله که با عربستان تکفیری و وهابی می جنگد و این قدرت پوشالی را به خاک مذلت می کشاند، بسیج سوریه بعنوان دفاعی مردمی که داعش و النصره ملعون را در هم می کوبد و بسیج افغانستان، لشکر فاطمیون که با اشغالگران می جنگد و لحظه ای سازش نمی کند، هر نیروی مردمی که در جهان مقابل ستمگران ایستادگی و در دفاع از محرومان و مستضعفان مقاومت نماید، بسیج لقب دارد.

چهارم آذر سالروز حماسه مردم اندیمشک و هم زمانی آن با آغاز هفته بسیج است که مطالبه عموم مردم شهرستان اندیمشک ثبت این روز تاریخی در تقویم کشور و تسریع روند آن است. چهارم آذر مصادف با سالروز بزرگترین عملیات هوایی بعثی در دوران جنگ تحمیلی در سال ۱۳۶۵، این بمباران وحشیانه که توسط ۵۴ فروند هواپیمای جنگی و به مدت یک ساعت و چهل و پنج دقیقه صورت گرفت، طولانی ترین بمباران تاریخ پس از جنگ جهانی دوم است که در آن بسیاری از نقاط اداری، صنعتی و به ویژه مناطق مسکونی و مردم بی دفاع اندیمشک و بخشی از استان خوزستان مورد هجوم بمب ها قرار می گیرد و حدود ۳۰۰ نفر شهید و صدها نفر مجروح شدند.

به همین دلیل اندیمشک، شهر یکهزار شهید و سنگربان کرخه و دز و دروازه ورودی کربلای ایران لقب گرفت و در این رابطه امام راحل پیام می دهد که این اندیمشک است که مورد تحاوز دشمن واقع می شود و مردم فریاد جنگ جنگ تا پیروزی سر می دهند و رهبر معظم انقلاب در اولین نماز جمعه پس از بمباران اندیمشک این صحنه هولناک این چنین تفسیر نمود که “صدام در اندیمشک قصابی کرد”

شکست داعش از رزمندگان محور مقاومت بیانگر قدرت استراتژیک ایران اسلامی و اقتدار ما در عرصه بین المللی است و دنیا باید ایران اسلامی را به عنوان یک قدرت منطقه ای و بین المللی محسوب و از به کارگیری زبان تهدید برای این مردم اجتناب کند.

نقش شهدای مدافع حرم در پیروزی رزمندگان اسلام و شکست گروههای تکفیری و تروریستی، بی بدیل بود و شکست خوردگان جبهه مقاومت، سردار قاسم سلیمانی را تهدید به ترور می کنند در حالی که نمی دانند ایران اسلامی دهها سردار سلیمانی دارد و مکتب روح الله و مقام معظم رهبری در این عرصه مقتدر است و در این حوزه با قدرت و عزت گام بر می دارد.

تلاش برخی کشورهای منطقه برای تضعیف روحیه مقاومت رزمندگان مدافع حرم در دفاع از ارزش های اسلامی، اتحادیه عرب یک نهاد فاسد و همراه صهیونیستها و آمریکا است که تلاش کشورهای عضو جهت ایجاد جنگ های نیابتی و ترویج ترور و خشونت، تکرار کننده سرنوشت سردار قادسیه است که سرنوشت مذلت بخشی در تاریخ داشت و حال تاریخ در چرخه تکرار است.

اتحادیه عرب جز صدور بیانیه و تفرقه انگیزی میان کشورهای مسلمان دست آوردی ندارد و در صورت کوچکترین تعرض به مرزهای ایران، جمهوری اسلامی با غرش موشکهای خود پاسخی محکم و کوبنده به آنها خواهد داد و حامیان آمریکایی و صهیونیستی آنها را با شکستی دیگر مواجه خواهد کرد. دنیا باید بداند ایران اسلامی جنگ طلب نبوده و نیست و حامی مظلومان جهان است ولی توان نظامی ما تحت هیچ عنوانی قابل مذاکره نیست و بهتر است این کشورها از کاخ های شیشه ای بیرون آمده تا در مسیر درست و صحیح گام بردارند.

 

اخبار مرتبط

نظراتوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
343
روز گذشته
افتتاح بیمارستان بخش الوار